Recenze

“Jsem rada, ze se nasla takova bezvadna parta lidi, co si umej hrat jako mali, i kdyz jsou uz dospeli. Takovi lide budou zit do 100 roku, protoze kdo si hraje nezlobi a ma stale dobrou naladu."

Milena Svobodova

“Češi jsou nejlepšími skláři!"

Standa Pikeš

“Luxusní motivy, hezké provedení i barevnost kuliček."

David Oháňka

VÍTEJTE V NAŠÍ SEKCI S TIPY A NÁPADY

Jak upevnit zapínání k náhrdelníkovému lanku?

Jak upevnit zapínání k náhrdelníkovému lanku?

Jak správně upevnit zapínání, aby nešlo o nejslabší článek vašeho šperku? Chcete si navléknout vlastní náhrdelník nebo náramek, ale nevíte, jak jej ukončit, aby se zapínání neuvolnilo? Pak si přečtěte náš článek a začněte tvořit něco víc, než jen náramek z korálků na gumičce :)

Podzimní náhrdelník  - návod

Podzimní náhrdelník - návod

Návod na náhrdelník v podzimních barvách. Uvidíte, že náhrdelník zvládnete vyrobit i vy.

Kuličkový víkend je za námi!

Kuličkový víkend je za námi!

Tak je tu zase pracovní týden a i my zaměstnanci jsme museli odložit víkendové veselí, které každý rok rozdáváme všem, kteří se rozhodnou s námi strávit květnový víkend v Loděnici u Berouna.

Kuličkový víkend

Kuličkový víkend

Kuličková sezóna začíná!

Loděnické náměstí opět ožije všemi příznivci cvrnkání. Již čtvrtý ročník Kuličkového víkendu se bude konat tradičně v dolní části Husova náměstí v Loděnici a to 7. 5. - 8. 5. 2016.

Šité prstýnky z rokajlu

Šité prstýnky z rokajlu

Návod, jak vytvořit šitý prstýnek z rokajlu. Otvírá se vám svět nejmenších korálků. Zkuste si i vy vyrobit prstýnek podle své fantazie.

Ketlování inspirace

Ketlování inspirace

Podívejte se, jak se u nás rozmohlo ketlovaní a nechte se inspirovat naší tvorbou.

Shamballa náramky

Shamballa náramky

Shamballa náramky jsou jednoduché drhané náramky z voskových šňůr a korálků. V současné době jsou velmi populární i mezi celebritami, nosí je muži i ženy.

Začínáme s ketlováním

Začínáme s ketlováním

Pro všechny, kteří chtějí vědět, co to vlastně ketlování je, co je k tomu potřeba a co všechno můžeme pomocí této techniky vytvořit.

Kurz šitého šperku

Kurz šitého šperku

Na kurzu se naučíte ušít náramek stehem Herringbone. Kdo bude šikovný a půjde mu práce od ruky, může se dopracovat až k náhrdelníku.

Kurzy korálkování

Kurzy korálkování

Se začátkem roku 2015 jsme se rozhodli otevřít pro vás nové korálkové kurzy s paní Sýkorovou. Ta pro vás připravuje stále nové návody.

Partneři