Jakou nabízíte přepravu?

Přepravujeme přes Českou poštu, službou GLS a nabízíme možnost si své zboží vyzvednout v prodejně v Loděnici.
Přes Českou poštu zasíláme zboží do 3 kg za 110 Kč + 38 Kč dobírka.
Přes GLS zasíláme zboží do 2 kg - 100 Kč
  - do 3 kg - 110 Kč
  - do 5 kg - 120 Kč
  - do 10 kg - 145 Kč
Dobírka GLS vyjde na 40 Kč.

Kdy své zboží dostanu?

Přeprava Českou poštou je realizována přes klasický balík, který má doručovací dobu až 5 dnů, balíček ale většinou přijde dřív. Pokud chcete mít balíček doma co nejdříve, doporučujeme zvolit službu GLS. 
Pokud jste zvolili platbu Dobírkou, je vaše objednávka okamžitě zpracovávána a nejpozději další pracovní den expedována. Objednávky do 11:00 se odesílají ještě týž den. 
V případě, že jste vybrali platbu převodem, čeká se na potvrzení plaby bankou, takže se doba dodání prodlužuje.

Zboží, které jsem si před nějakou dobou vyhlédl už není na e-shopu k nalezení, kdy bude opět vystaveno k prodeji?

Záleží na typu zboží. Například u těžítek je pravděpodobnost, že se objeví znovu to samé, velmi malá, protože se jedná o originály. Pro bližší informace o konkrétních produktech doporučujeme kontaktovat naši prodejnu na adrese obchod@sklenene-kulicky.cz nebo na telefonním čísle +420 311 513 443.

Je možné vytvořit zboží podle mých individuálních požadavků?

Samozřejmě ano, našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc. I zde ale záleží na tom, o jaký typ zboží máte zájem.

Cvrnkací kuličky na míru se u nás standardně nevyrábí a veškerá naše nabídka je z dovozu. Takto barevné kuličky s vnitřní aplikací nejsme schopni v malém množství vyrobit za přijatelnou cenu.
Barevné kuličky do 8 mm určené napřílad pro dekoraci jsme schopni vyrobit v široké škále barev. Nejmenší odběr je ale 25 kg.
Laserované 3D koule - pokud máte zájem o umístění vašeho motivu do koule, zašlete nám poptávku na obchod@sklenene-kulicky.cz s přiloženým grafickým podkladem. Naši zaměstnanci vám zpracují cenovou nabídku.

Kolik je kuliček v kile? Kolik je kuliček v litru?

Veškeré informace ohledně těchto výpočtů, naleznete na adrese http://ginzel.cz/cs/sklenene-kulicky/vypocty/. V prvním kroku zadáváte průměr kuličky, v druhém hustotu skla - ve spodní části stránky máte vidět tabulku s jednotlivými hodnotami. V našem e-shopu naleznete nejčastěji tzv. B-sklo s hodnotou 2,51 nebo Liba s 2,58. Výsledný počet kuliček v litru (tedy v jednom decimetru krychlovém) je pouze přibližný odhad. Kuličky se totiž mohou k sobě sesednout co nejideálněji nebo naopak co nejhůře a toto jejich vzájemné semknutí se nedá dopředu dobře odhadnout. Zároveň je také počítáno s ideálně kulatou kuličkou, což v praxi také není dost dobře možné.

S dalšími dotazy vám poradí naši zaměstnanci na mailové adrese naší prodejny obchod@sklenene-kulicky.cz nebo přímo naší firmy info@ginzel.cz.


Partneři