0
Ginzel
0 Košík (prázdný)

E-shop www.sklenene-kulicky.cz provozuje firma:

Ginzel, s. r. o. 
Husovo nám. 12
267 12 Loděnice

IČ: 254 11 357
DIČ: CZ 254 11 357

Firma Ginzel, s. r. o., otevřela v roce 2011 v Loděnici svou firemní prodejnu, ve které naleznete veškeré zboží z e-shopu a ještě větší zásobu korálků, především českého skleněného rokailu od firmy Preciosa.

Naše firma se zabývá především výrobou technických skleněných kuliček z různých typů sklovin, používaných ve farmaceutickém a chemickém průmyslu. Skleněné kuličky se používají jako homogenizační a mlecí medium, tzv. inertní náplně perlových mlýnů, v průmyslu laků a barev k míchání a homogenizaci roztoků a suspenzí při výrobě nátěrových hmot.

Nabízíme také přesně broušené kuličky, které se využívají hlavně v optickém průmyslu, ve zpětných ventilech a ložiscích. Brousí se na brusných kotoučích a dosahují přesné "kulatosti" až pěti mikrometrů.

Naše nejmenší kuličky, tzv.balotina, se používají při výrobě dekoračních a reflexních ploch. Jejich nejširší použití je na vodorovné dopravní značení, kde se využívá jejich reflexní funkce.

Od roku 2012 provozujeme v Loděnici na náměstí také Kuličkový park, na kterém denně cvrnkají kuličky malé děti i dospělí. Každoročně se tu na jaře koná Kuličkový víkend, který zahajuje cvrnkací sezónu. Akce je doprovázena bohatým programem. Návštěvníci mohou vidět práci českých sklářů u mobilní sklářské pece nebo si vyzkoušet práci s našimi korálky. Zájemci mohou nahlédnout i do výrobních prostor firmy.

         1645094550056.jpg    

Na českém trhu zastupujeme německé firmy Sigmund Lindner GmbH a Spezialglashütte KUGLER COLORS GmbH. Obstaráváme tak prodej kvalitních polyesterových, hliníkových i skleněných glitrů z Německa firmy Sigmund Lindner. Prodáváme glitry v dózičkách pro nehtová studia i ve velkých sudech pro průmysl. Glitry se prodávají v několika různých kvalitách. Pro kosmetický průmysl zajišťujeme glitry s certifikátem a zdravotním atestem.

Od roku 2008 zastupuje naše firma v České a Slovenské republice sklárnu Spezialglashütte KUGLER COLORS GmbH, významného světového výrobce barevných skel, pro produkty značky KUGLER-COLORS®. Tímto zajišťujeme na českém a slovenském trhu pro skláře tuzemskou dostupnost a příslušný servis pro produkty přetahových šišek, granulátů a mouček, která se ukončením výroby v Jablonex Group (bývalé Ornele) v roce 2007 stala problematickou.

Pokud vás zaujalo zboží v e-shopu, doporučujeme navštívit i naši prodejnu, kde vás okouzlí náš skleněný svět. Nabízíme přes padesát druhů cvrnkacích kuliček všech možných barev. Seženete u nás i sáčky na kuličky, na kterých jsou natištěná pravidla hry. Dále nabízíme i plastový důlek pro domácí hraní, který můžete pohodle použít na koberci. Náš e-shop se skleněnými kuličkami je nejrozsáhlejší v tomto oboru. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, ale také se snažíme naše kuličky připravovat přímo pro specifické účely použití. Příkladem jsou například cvrnkací kuličky, které doporučuje Český kuličkový svaz (www.kulicky.com) pro své turnaje dospělých a mládeže i pro rekreační hru.

jungle2.jpgholcici_3.jpgklucici_2.jpg

Dámy ocení především velký výběr korálků v různých jakostech. Nabízíme široký sortiment mačkaných korálků, voskových perlí, broušených korálků "ohňovek", rokailu a samozřejmě návlekový materiál včetně ketlovacích jehel a nýtů. V prodejně je také umístěn stojan s ručně vyráběnými šperky, náhrdelníky a o ručně vyráběnou originální bižuterii.

Za nejkrásnější zboží ale považujeme naše těžítka a plotové koule, která jsou vyráběna ručně v českých sklárnách. Každý výrobek je díky ruční práci originálem, který nenajdete u nikoho dalšího. Jsou skvělým dárkem a svými veselými barvami potěší snad každého.

TěžítkoTěžítkoTěžítkoTěžítkoTěžítko